Galské jednotky

Zde je seznam galských jednotek. Protože galové měli rádi koně, mají nejrychlejší jednotky v celém Travianu.

Falanga

Falanga je základní jednotka galů. Má skvělou obranu jak proti pěším jednotkám, tak jízdě, na druhou stranu je prakticky bez útoku. Za galy se ostatně vyplatí hrát, pokud není hráč moc aktivní (musí se více bránit než útočit).

Falanga je dost levná jednotka a rychle se vyrábí.

Šermíř

Šermíř je druhou a taky poslední galská bojová jednotka, která cestuje bez koně. Má dobrý útok a špatnou obranu, i když falangám trochu umí pomoct bránit proti útočícím pěšákům.

K jeho vývoji je potřeba akademie a kovárna. Šermíř není nijak nepřekonatelně dobrý ve farmování, unese jen 45 surovin.

Slídič

Slídič je průzkumná jednotka. To znamená, že s ním lze zjistit v určité vesnici stav zásob, vojsk a obranných vojenských zařízení včetně rezidence nebo paláce. Galský slídič je mnohem rychlejší, než germánský zvěd a římský Legát.

Theutates Blesk

Pokud se vám nelíbí pěší galské jednotky, theutates bude. Je nejrychlejší na travianu a dokáže unést 75 surovin. V obraně stojí za zlámanou grešli alespoň obrana proti jízdě.

Aby se mohl zkoumat Theutates Blesk, musí být stáje na třetí úrovni a akademie na páté úrovni.

Druid jezdec

Při páte úrovni akademie a stájí je možné vyvinout všestrané Druid jezdce. Zatímco v útoku a obraně proti jezdectvu jsou mírně slabší, proti útoku pěchoty je naprosto nepřekonatelnou zbraní. Na farmování se nehodí, unese jen 35 surovin.

Haeduan

Oproti Druidovi je Haeduan skvělou obranou jednotkou zvláště proti jízdě a co víc, Haeduan je i skvělý útočník. Vydržování takovéto jednotky je samozřejmě nákladnější. Na druhou stranu nosnost není nijak oslnivá, dokáže přinést 65 surovin na jednu hlavu.

Pro Haeduana vesnice potřebuje akademii na úrovni 15 a stáje na 10.

Dřevěné beranidlo

Beranidla všech národů Travianu mají stejnou funkci s menšími rozdíly v ceně. Jinak nároky na budovy k vývoji beranidel jsou všude stejné. Vizte. Beranidlo Římanů.

Válečný katapult

Stejně tak jako u beranidla, shodné podrobnosti katapultů najdete zde.

Náčelník

Má stejnou funkci jako senátor. Zabírá vesnice, jenže je nepatrně rychlejší, což může být občas kritická výhoda.

Osadník

Zakládá vesnice. A zase, podrobnosti o osadníkovi v římanské sekci.

TOPlist
Copyright © 2009-2021, Travick